Adwentowe czuwanie dla młodzieży

Plakat czuwanie adwentowe 1

Wieczór Adwentowy

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz uczniowie Zespołu Szkół Nr 3 im. Mikołaja Reja, serdecznie zapraszają na XV Sławięcickie Spotkanie Adwentowe

pod hasłem„Savoir-vivre dawniej i dziś"

10 grudnia 2017 r. (niedziela), od godz. 1500

do auli Zespołu Szkół Nr 3 im. Mikołaja Reja

w Kędzierzynie – Koźlu, ul. Sławięcicka 79 (osiedle Sławięcice)

W programie:

· Występy artystyczne młodzieży Zespołu Szkół Nr 3;

· Koncert „Sławięcickiej Orkiestry Dętej";

· Występy artystyczne dzieci z Bajkowego Przedszkola nr 18;

· Spotkanie z autorką książki Wihajster do godki - Barbarą Szmatloch;

· Występy artystyczne dzieci i młodzieży z Zespołu Szkół Miejskich nr 4;

· Występ mieszkańców „DPSu ";

· Występ Mażoretek Rytm III z Długomiłowic;

· Tradycyjnie wizyta św. Mikołaja;

· Losowanie nagród loterii fantowej.

Dochód przeznaczony będzie na urządzenie kącika relaksu dla młodzieży naszej szkoły oraz na pomoc dla uczniów znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.

Roraty ze św. Józefem

3 Rotaty Doxa moduł 1

Zapraszmy codziennie:

w Sławięcicach

od poniedziałku do czwartku o godz. 7.00

w piatek o godz. 18.00

w sobotę o godz. 8.00

w Miejscu Kłodnickim od poniedziałku do piątku o godz. 17.00

XX Przeglad Pieśni Religijnej Azoty 2017

18 listopada we wspomnienie bł. karoliny Kózkówny odbył się XX Przegląd Pieśni Religijnej Azoty 2017.

Nasz parafialny zespół młodziezowy SZOFAR zajął 1 miejsce w kategorii zespołów a także otrzymał Nagrodę Publiczności. Gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów oraz dalszego wychwalania Pana Boga podczas Mszy świętych i nabożeństw w naszym kościele.

DSC07737 Copy

DSC07778 Copy

JPCN0001

JPCN0002

Przegląd Pieśni Religijnej

Azoty

Trzymamy kciuki za nasz zespół SZOFAR. Wszystkich a szczególnie młodzież zapraszam na godz. 18.00 na nabożenstwo.

„Odmawiajcie codziennie Różaniec" - Matka Boża w Fatimie

Realizując wezwanie Matki Bożej z Fatimy zapraszamy przez cały październik na nabożeństwa różańcowe. Podczas nabożeństw dzieci otrzymają książeczkę i każdego dnia obrazek nawiązujący do jednej z tajemnic różańcowych.

W związku z różańcem można uzyskać odpust zupełny przez wiernych, którzy odmawiają różaniec w kościele lub rodzinie. Warunki takiego odpustu to: 1) modlitwa 5 dziesiątek bez przerwy; 2) rozmyślanie tajemnic; 3) przy publicznym odmawianiu zapowiedź tajemnicy.

Zapraszmy na różaniec:

W Sławięcicach od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, a w soboty i niedziele o godz. 17.30.

W Miejscu Kłodnickim od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, w soboty o godz. 16.00 a w niedziele o godz. 15.00.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>