Intencje

27.09.2020 AD – 4.10.2020 AD

Niedziela – 27.09.2020 – XXVI Niedziela Zwykła.

7.30 1) W intencji Magdaleny Kurzaj z okazji jej 42. urodzin.

2) Do MB Różańcowej o Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie oraz za †† z rodziny o pokój wieczny.

9.15 - Miejsce Kłodnickie – Za † Paulinę Warzecha w 30-ty dzień po śmierci.

10.50 Błogosławieństwo korony żniwnej przed kościołem.

11.00 Msza św. dziękczynna za tegoroczne plony i z prośbą o Boże błogosławieństwo w pracy w intencji rolników.

17.30 Nabożeństwo popołudniowe.

18.00 1) Za wstawiennictwem MB za † męża Waldemara, †† rodziców i teściów, †† z pokrewieństwa o życie wieczne dla nich.

2) Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem Matki Bożej Różańcowej w intencji Tymoteusza Bachor z okazji urodzin oraz w intencji jego rodziców w rocznicę ślubu o Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie.

Poniedziałek – 28.09.2020 – Wspomnienie św. Wacława

18.00 - MSZA SZKOLNA – 1) Dziękczynna z okazji 60-tych urodzin Jolanty z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze, o błogosławieństwo Boże i zdrowie.

2) Za †† rodziców Oskara i Gertrudę Alder, Stefanię, Franciszka i Mieczysława Czarnota, Małgorzatę Baumert, Jana Wróbel, †† dziadków i krewnych z obu stron, †† kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek – 29.09.2020 – Święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

7.00 Za †† rodziców Józefa i Jadwigę Lazarek, teściów Władysława i Annę Kupczak, rodzeństwo z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do św. Michała Archanioła.

18.30 Za † Katarzynę Wróbel od rodziny Ludwa

Środa – 30.09.2020 – Wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła.

7.00 1) W intencji Andrzeja przez wstawiennictwo Matki Bożej i św. Katarzyny Aleksandryjskiej o uzdrowienie z choroby.

2) Za † męża Roberta, †† rodziców, †† teściów, †† z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.30 Przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej i patronki św. Anny z prośbą, o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla członków Róży Różańcowej – zelatorki Magdaleny Kurowskiej oraz o życie wieczne dla zmarłych z tej Róży.

Czwartek – 1.10.2020 – Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła – Pierwszy Czwartek Miesiąca.

17.00 - Miejsce Kłodnickie – W intencji Kapica.

17.30 Godzina Święta i różaniec przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.

18.00 1) Msza św. o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za powołanych.

2) Za † Jadwigę Kupka o życie wieczne.

3) Za † Józefa Rypa w 30-ty dzień po śmierci.

Po Mszy Świętej koncert Zespołu AVE – śpiewamy dla Maryi.

Piątek – 2.10.2020 – Wspomnienie świętych Aniołów Stróżów – Pierwszy Piątek Miesiąca

6.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego.

7.00 Msza św. w intencji żyjących i zmarłych czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.

17.00 -  Miejsce KłodnickieRóżaniec.

17.30 -  Miejsce Kłodnickie – Do MB Różańcowej w intencji córki Natalii z okazji urodzin o dobre przygotowanie się do sakramentu małżeństwa – intencja ofiarowana od rodziców.

18.00 Różaniec.

18.30 - MSZA ŚW. MŁODZIEŻOWA – 1) Za †† dziadków Józefa Galla, Mieczysława Zawadzkiego, Jerzego Fatyga, †† z pokrewieństwa oraz o zdrowie dla Lucyny.

2) W intencji ks. Franciszka Kurzaja o zdrowie i błogosławieństwo – msza św. ofiarowana od przyjaciół.

Sobota – 3.10.2020 – Pierwsza Sobota Miesiąca.

6.30 Różaniec z udziałem Róż Różańcowych - o nawrócenie grzeszników.

7.00 Msza św. o nawrócenie grzeszników.

16.00 -  Miejsce KłodnickieRóżaniec.

16.30 -  Miejsce Kłodnickie – W intencji Masztalerz.

17.30 Różaniec.

18.00 1) Za † Joachima Przesdzing w 1-szą rocznicę śmierci.

2) Za † Ireneusza Makuch w 30-ty dzień po śmierci.

21.00  Apel Maryjny.

Niedziela – 4.10.2020 – XXVII Niedziela Zwykła - ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA W MIEJSCU KŁODNICKIM.

7.30 - w języku niemieckim - 1) Dziękując Bogu za 30-lat Mniejszości Niemieckiej w parafii Sławięcice, prosząc o opiekę MB Różańcowej i św. Franciszka nad członkami i ich rodzinami.

2) Za † męża Józefa Skowronek, wnuka Adriana Manietzki, Paulinę i Tomasza Szyndzielorz, siostrę Antoninę, męża Stanisława Milka, †† kapłanów.

3) Dziękczynna z okazji 80-tych urodzin Waltra Poloczek przez wstawiennictwo MB Różańcowej dziękując Bogu za otrzymane łaski, prosząc o dalsze, o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla solenizanta i rodziny.

9.15  - Miejsce KłodnickieW intencji parafian, dobrodziejów i budowniczych kościoła w 32 rocznicę konsekracji świątyni.

11.00 1) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze, o zdrowie i błogosławieństwo z rodzinie Glagla i za †† rodziców Urszulę i Helmuta.

2)  Za †† mamę Zofię Nowak  o życie wieczne

14.00 Ślub: Karolina Ciesielka i Paweł Apfeld

17.30 Różaniec.

18.00 1) Za † męża Jana Orczyk oraz †† z rodzin Kozubek, Grittner, Orczyk, †† kapłanów.

2) Do Matki Bożej Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski w syna Sebastiana oraz o błogosławieństwo Boże w rodzinie Urbańczyk.