Intencje

31.05.2020 AD – 07.06.2020 AD

Niedziela – 31.05.2020 – UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA  ŚWIĘTEGO – Kiermasz – 151 rocznica poświęcenia kościoła.

7.30 Dziękczynna do Matki Boskiej, o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie.

9. 15  - Miejsce Kłodnickie Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana i Matki Bożej Królowej Wszechświata dziękując za łaskę Kapłaństwa i dar życia z podziękowaniem za otrzymane  łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże  i światło Ducha Świętego z okazji 30-tych urodzin ks. Mateusza Wieczorka.

11.00 1) Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana i Matki Bożej dziękując za łaskę Kapłaństwa i dar życia z podziękowaniem za otrzymane  łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże  i światło Ducha Świętego z okazji 30-tych urodzin ks. Mateusza Wieczorka.

2) Za parafian i dobrodziejów oraz za ††: parafian, za budowniczych naszej świątyni, kapłanów, którzy posługiwali w naszej parafii i za wszystkich †† dobroczyńców.

3) Za † mamę Rozwitę Wieczorek od syna ks. Mateusza.

17.30 Nabożeństwo majowe

18.00 1) Za †† rodziców Urszulę i Helmuta Bodynek, †† dziadków Adamiec, Bodynek, Proksza i Glagla.

2) Za †† rodziców Ignacego i Marię, siostrę Krystynę.

Poniedziałek – 01.06.2020 – ŚWIĘTO NAJŚWIĘTSZEJ MARYI  PANNY, MATKI  KOŚCIOŁA.

8.00 Do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Matki Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jolanty z okazji 55-tych urodzin.

18.30 - MSZA ŚW.  SZKOLNA w intencji dzieci

1) W intencji członków wszystkich Róż Różańcowych z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla żyjących oraz życie wieczne dla zmarłych.

2) Za † ks. Helmuta Komander, jego rodziców, rodzeństwo i pokrewieństwo oraz w intencji Teresy z okazji urodzin

Wtorek – 02.06.2020 – Dzień powszedni.

7.00 Za † Bronisławę Bułka w 1-szą rocznicę śmierci.

18.00 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa

18.30 Za ††: ks. Franciszka Pisula, ks. Franciszka Leśnik, ojca Serafina Leśnik, Richarda Kosmala z rodziną, rodziców Bertę i Alfonsa Kosmala i dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa – 03.06.2020 – Wspomnienie św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy.

7.00 1) Za † męża Jana Kupczak, syna Adama oraz pokrewieństwo Kupczak, Lazarek.

2) Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo z okazji 60-tych urodzin.

18.00 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa

18.30 Za †† Krystynę i Henryka Szedzielorz, ich †† synów Zygmunta i Michała oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek – 04.06.2020 – ŚWIĘTO JEZUSA CHRYSTUSA NAJWYŻSZEGO I WIECZNEGO KAPŁANA.

17.00 - Miejsce KłodnickieZa † Józefa Cichoń od sąsiadów.

17.30 Różaniec o nowe święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za powołanych.

18.00  Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, o nowe święte powołania i za powołanych.

18.30 1) W intencji nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych oraz za powołanych.

2) Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana w rocznicę święceń kapłańskich w intencji ks. Jana Piechoczka, ks. Franciszka Kurzaja, ks. Mariana Bednarka, ks. Mateusza Wieczorka.

3) Za † męża Józefa Gala, †† rodziców, teściów, †† z rodziny.

Piątek – 05.06.2020 – Wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika.

6.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego.

7.00 Msza św. w intencji żyjących i zmarłych czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.

17.00 - Miejsce KłodnickieNabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Msza św. w intencji Jędrzejczyk.

18.00 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa

18.30 1) Za † ciocię Dorotę Roesner w rocznicę śmierci oraz za †† z rodziny Roesner, Jeszczok.

2) Za † wujka Reincholda Prus od Heleny i Zygmunta.

Sobota – 06.06.2020 – Dzień powszedni.

6.30 Różaniec z udziałem Róż Różańcowych - o nawrócenie grzeszników.

7.00 Msza św. o nawrócenie grzeszników.

16.30 - Miejsce Kłodnickie – W intencji Warner.

17.30 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa

18.00 1) Dziękczynna z okazji urodzin księdza proboszcza Mariana Bednarka, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze, o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego w posłudze duszpasterskiej.

2) Za † Stanisława Sadkowskiego oraz  ††  z rodziny Sadkowskich i Pres

21.00  Apel Maryjny.

Niedziela – 07.06.2020    UROCZYSTOŚĆ  NAJŚWIĘTSZEJ  TRÓJCY.

7.30 1) Za †† rodziców Zbigniewa i Elżbietę Woźniak, dziadków, †† z pokrewieństwa oraz za †† kapłanów.

2) Za †† braci Karola i Joachima Kulozik, o życie wieczne dla nich - od rodziny.

9.15  - Miejsce Kłodnickie – Dziękczynna z okazji urodzin księdza proboszcza Mariana Bednarka, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze, o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego w posłudze duszpasterskiej.

10.30 Różaniec w intencji młodego pokolenia

11.00 1) W intencji maturzystów, o światło Ducha Świętego na czas egzaminów maturalnych i o dobry wybór dalszej drogi życiowej.

2) Dziękując Bożej Opatrzności i Matce Bożej za otrzymaną łaskę zdrowia, prosząc o dalsze błogosławieństwo i siły w pewnej intencji.

Po Mszy św. Chrzest Oskara Tomys.

17.30 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa

18.00 Za † męża Jana Wróbel, Annę i Józefa Wróbel, Gertrudę i Oskara  Alder, Małgorzatę Baummert, †† dziadków, krewnych z obu stron, †† kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.