Intencje

Niedziela – 22.11.2020 – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.

7.30 Za †† rodziców Marię i Józefa Długosz, Klarę i Franciszka Paruzel, męża Huberta, brata, †† z rodzin Długosz, Paruzel †† Kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

9.15  - Miejsce Kłodnickie – Za parafian.

11.00 1) W intencji rocznego dziecka Antoniego Duber, o Boże błogosławieństwo, łaski, opiekę Anioła Stróża dla niego i jego rodziny.

2) Przez wstawiennictwo św. Cecylii w intencji Melchior Jochem z okazji 70 lecia gry na organach oraz 60 – tej rocznicy istnienia Orkiestry Parafialnej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, o zdrowie i Boże błogosławieństwo.

17.30 Nabożeństwo popołudniowe

18.00 1) Za †† Krystynę i Henryka Szendzielorz, ich dwóch synów Zygmunta i Michała, †† rodziców i teściów oraz †† kapłanów.

2) Ku czci Chrystusa Króla w intencji ministrantów naszej parafii o błogosławieństwo Boże i światło Ducha Świętego dla nich praz o opiekę Matki Bożej dla ich rodzin. (przyjęcie nowych ministrantów oraz kandydatów na ministrantów)

Poniedziałek – 23.11.2020 – Dzień powszedni

15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.

17.30 - MSZA SZKOLNA – 1) Za †† Maksymiliana Czaja i †† z rodzin Czaja, Gomola Długosz.

2) Dziękczynna z okazji urodzin. Do Matki Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośba o dalsze zdrowie i Boże Błogosławieństwo w rodzinie Ignacek.

Wtorek – 24.11.2020 – Wspomnienie św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera, i Towarzyszy.

7.00 1) Za †† Angelę Hirsch w 20-tą rocznice śmierci o życie wieczne dla niej.

2) Z okazji 82. rocznicy urodzin ks. Stanisława Wąsika o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana.

Środa – 25.11.2020 – Uroczystość św. Katarzyny Aleksandryjskiej

7.00 Za wstawiennictwem św. Katarzyny o Boże błogosławieństwo, o dary Ducha Świętego i zdrowie w intencji Katarzyny Białek.

15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.

17.30 Za †† syna, brata i szwagra Waldemara Chmielewskiego w 4-tą rocznicę śmierci prosząc o łaskę życia wiecznego.

Czwartek – 26.11.2020 – Dzień powszedni

15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.

17.00 - Miejsce Kłodnickie – W intencji Kaszta.

17.30 Za † męża Józefa Manek w 100. rocznicę urodzin, siostrę Bertę, jej męża Waltra, ich rodziców oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinie Manek.

Piątek – 27.11.2020 – Dzień powszedni

15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.

17.30 - MSZA MŁODZIEŻOWA (przewodniczy ks. Tomasz Szczeciński)

1) Za † męża Józefa Duk, †† rodziców, teściów, brata, †† rodziców chrzestnych i dusze w czyśćcu cierpiące.

2) Za † ojca Wernera Bodynek w 20-tą rocznicę śmierci.

3) Za † męża Teodora, †† rodziców, teściów, † brata Józefa, szwagierkę Krystynę i †† z pokrewieństwa.

Sobota – 28.11.2020 – Dzień powszedni

16.30 - Miejsce Kłodnickie – W intencji Warner.

18.00 1) Za † męża Alfreda Foltys, †† rodziców Martę i Pawła Holewa, †† teściów, † †  z rodzin Foltys, Kubina i dusze w czyśćcu cierpiące.

2) Za †  Ritę Kandziora w 30-ty dzień po śmierci.

Niedziela – 29.11.2020 – I Niedziela Adwentu.

7.30 1) Za †† dziadków, babcie i krewnych z rodzin Kurzaj, Janas, Strużyna.

2) Za †† babcię Agnieszkę Abramek  30-ty dzień po śmierci.

9.15  - Miejsce Kłodnickie – Z okazji 18-tych urodzin Angeliki Kurzaj.

11.00 1) Za † Józefa Leszczyk, †† rodziców Gertrudę i Franciszka Leszczyk, †† rodziców Marię i Franciszka Komander, † Waltra Dreja oraz †† dziadków Leszczyk, Komander, Strużyna, Sacher.

2) Za † Piotra Górnika od Krystyny Schwedtka z rodziną.

3) Z podziękowaniem za otrzymane łaski  z okazji 60-tych urodzin Beaty Noga z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

17.30 Nabożeństwo popołudniowe

18.00 1) Za † męża Wiesława Adamskiego w 8-mą rocznicę śmierci, †† dziadków, teściów prosząc o życie wieczne dla nich.

2) Dziękując Bogu za otrzymane łaski, prosząc Matkę Bożą o dalszą opiekę nad rodzinami Szatkowscy i Strzała oraz za †† z tych rodzin.