Intencje

13.10.2019 AD – 20.10.2019 AD

Niedziela – 13.10.2019 – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA W MIEJSCU KŁODNICKIM.

7.30 - W języku niemieckim – W intencji Markusa Wilkowskiego z okazji urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą, o Boże błogosławieństwo, zdrowie i dary Ducha Świętego.

9.15 - Miejsce Kłodnickie W intencji parafian, dobrodziejów i budowniczych kościoła w 31 rocznicę konsekracji świątyni.

10.00 - DPS – Za †† Romana i Helenę Lasota.

10.30 Różaniec w intencji rodzin.

11.00 O Boże błogosławieństwo w rodzinach Kurzaj, Piotrowski oraz za †† z tych rodzin, o życie wieczne dla nich.

Po Mszy św. Chrzest Nikodema Nosala

15.00 - Miejsce Kłodnickie Różaniec i nieszpory kiermaszowe.

18.00 Za † Barbarę Jaskulską i †† z pokrewieństwa oraz †† kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Po Mszy św. Nabożeństwo fatimskie.

Poniedziałek – 14.10.2019 – Wspomnienie św. Małgorzaty Marii Alacoque, dziewicy.

8.30 - MSZA ŚW. SZKOLNA – W intencji nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej w Sławięcicach z okazji Dnia Nauczyciela.

17.30 Różaniec

18.00  1) Za ††: Marię, Franciszka i Engelberta Wilczek, Rudolfa, Marię i Jana Scheller, Norberta Burzan i †† kapłanów.

2) W intencji Maksymiliana Jochem z okazji urodzin z podziękowaniem i z prośbą, o zdrowie Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.

Wtorek – 15.10.2019 – Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła.

7.00 Za †† rodziców Annę i Wilhelma Rogowskich, Marię i Józefa Razim, †† z rodzin Kwoczała, Rogowski, dziadków, †† kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Różaniec.

18.30 Za † męża Manfreda Holewa, †† rodziców Marię i Walentego Kalisz, †† z rodzin Holewa, Wojciechowski oraz za †† kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa – 16.10.2019 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ, GŁÓWNEJ PATRONKI ŚLĄSKA

7.00 1) Za † męża Huberta Paruzel, †† jego rodziców Klarę i Franciszka, brata Waltra, siostrę Hildegardę, synową Jolantę, szwagrów Heinza i Maksymiliana oraz †† z pokrewieństwa Paruzel, Długosz.

2) Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą, o dalszą opiekę Bożą i zdrowie z okazji 65-tych urodzin Karola oraz za †† rodziców, teściów i wujka ks. Helmuta Komander.

18.00 Różaniec.

18.30 Do Bożej Opatrzności, przez wstawiennictwo Matki Boskiej Różańcowej i św. Jadwigi, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo w intencji Ostrowskich i ich dzieci.

Czwartek – 17 10.2019 – Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.

7.00 Przez wstawiennictwo Matki Boskiej Częstochowskiej, św. Józefa, św. Katarzyny Aleksandryjskiej i św. Anny, o jedność, Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie.

18 00 Różaniec

18.00 - Miejsce Kłodnickie - Różaniec i Msza św. za † Annę Kulozik w 30-ty dzień po śmierci.

Piątek – 18.10.2019 – ŚWIĘTO ŚW. ŁUKASZA.

18.00 Różaniec.

18.30 - MSZA ŚW. MŁODZIEŻOWA – 1) Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie w rodzinie Jochem.

2) Za † ojca Franciszka Tiszbierek, teściów Łucję i Stanisława Synowiec i †† z pokrewieństwa.

19.00 Dekanalne czuwanie młodzieżowe pt. Śladami ks. Jerzego Popiełuszki.

Sobota – 19.10.2019 – Dzień powszedni.

12.00 Ślub: Barbara Zubowska i Marek Warzecha.

16.00 - Miejsce Kłodnickie - Różaniec

16.30 - Miejsce Kłodnickie - W intencji Masztalerz.

17.30 Różaniec.

18.00 Za † męża Czesława Kosno w rocznicę śmierci oraz za †† rodziców z obu stron, †† kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące, o życie wieczne dla nich.

Niedziela – 20.10.2019 – XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – NIEDZIELA MISYJNA.

7.00 Godzinki ku czci św. Józefa.

7.30 - W języku polskim – Dziękczynna z okazji 70-tych urodzin Urszuli Sadowskiej, z podziękowaniem i z prośbą, o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Boskiej na dalsze lata.

9.15 - Miejsce Kłodnickie Do MB Różańcowej z prośbą o zdrowie, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w pewnej intencji.

10.00 - DPS – Za parafian.

11.00 1) W intencji misji, misjonarzy i misjonarek oraz o nowe powołania misyjne kapłańskie, zakonne i świeckie.

2) Dziękczynna z okazji 20-tych urodzin Joanny Glagla, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą, o Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla solenizantki.

15.00 Różaniec misyjny

Po Różańcu spotkanie z ks. Davidem Okullu i prezentacja zdjęć dotycząca jego posługi duszpasterskiej.

18.00 Dziękczynna z okazji 10-tej rocznicy ślubu Joanny i Rafała Knop, z podziękowaniem i prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.