22.09.2019 AD – 29.09.2019 AD

1. Spotkanie jadących do Pragi dzisiaj, w niedzielę 22 września o godz. 16.00 w salce na plebanii.
  2. Młodzieżowa orkiestra dęta z Leśnicy zaprasza na oprawę muzyczną dzisiejszej mszy św. o godz. 11.00 i krótki koncert po Mszy św. Przed kościołem po mszach świętych członkowie tej orkiestry będą zbierali głosy na wsparcie tej orkiestry z Marszałkowskiego budżetu obywatelskiego. Aby złożyć swój podpis potrzebny będzie dowód osobisty.
  3. Rodziców dzieci pierwszokomunijnych zapraszamy na spotkanie w czwartek o godz. 19.00 w salce na plebanii.
  4. Kandydatów do bierzmowania klasy VI zapraszamy na Mszę św. młodzieżową w najbliższy piątek. Podczas tej mszy św. złożycie deklaracje rozpoczęcia przygotowania do bierzmowania.
  5. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy w kościele parafialnym dożynki. Podziękujmy wszyscy za plony ziemi, z których na co dzień korzystamy. Parafian, którzy chcą przynieść dary na stół dożynkowy, prosimy by uczynili to do soboty do godz. 9.00.
  6. Narzeczonych, którzy do wakacji pragną zawrzeć związek małżeński, prosimy o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej do 15 października.
  7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć kalendarze diecezjalne i misyjne kalendarze diecezjalne w cenie 6 zł. A w zakrystii kalendarze rolnika.
  8. Parafia organizuje wyjazd do kina na film pt. Tajemnice Ojca Pio, w czwartek 10 października o godz. 17.00. Zapisy w zakrystii. Koszt 20 zł.
  9. W październiku rozpoczną się katechezy uzupełniające dla dorosłych, przygotowujące między innymi do bierzmowania osoby dorosłe, które tego sakramentu nie przyjęły. Początek 3 października o godz. 18.45 w kościele na osiedlu Piastów. Szczegóły na plakacie.
  10. W sobotę 5 października odbędzie się pielgrzymka Caritasu do Trzebnicy. Szczegóły na plakacie.
  11. Apostolat „Margaretka” z parafii na osiedlu Piastów zaprasza do udziału w ogólnopolskiej pielgrzymce tej wspólnoty do Łagiewnik w sobotę 12 października. Szczegóły na plakacie.
  12. W kancelarii przyjmujemy już intencje na przyszły rok.
  13. Bóg zapłać za złożone ofiary. W przyszłą niedzielę kolekta parafialna.
  14. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty w Sławięcicach. W sobotę o godz. 9.00 proszę do sprzątania mieszkańców ul. Mała 4, Daszyńskiego 4, 7, 10, 17, ul. Wróblewskiego 9, 1/2, 3/4,, a także innych mieszkańców tych ulic.
  15. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty w Miejscu Kłodnickim. W tym tygodniu proszę do sprzątania kościoła mieszkańców Jaskółek 17a, Skowronków 12, 18 i 22