26.01.2020 AD – 2.02.2020 AD

1. W piątek 31 stycznia przypada wspomnienie św. Jana Bosko o 17.30 Msza św. młodzieżowa a po mszy w ogrodzie plebanijnym spotkanie młodzieży przy ognisku, jako podsumowanie pierwszego semestru przygotowania do bierzmowania. Zapraszamy młodzież, obowiązkowa obecność kandydatów do bierzmowania klas VI, VII, VIII i I ponadgimnazjalna.
  2. Rodziców dzieci pierwszokomunijnych zapraszamy na spotkanie w czwartek o godz. 19.00 w salce na plebanii
  3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania: klasa VIII i I ponadgimnazjalna grupa Ks. Mateusza w piątek o o godz. 17.00, klasa VII, grupa pani Joanny Cedzich w środę o godz. 17.00 grupa pana Joachima Kurzaja we wtorek o godz. 17.00, klasa VI grupa pana Klaudiusz Bialika w środę o godz. 16.15
  4. Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 9.00
  5. W przyszłą niedzielę w Święto Ofiarowania Pańskiego na każdej Mszy św. będą poświęcone gromnice. Przed Mszami św. w zakrystii będzie można nabyć świece – woskowe gromnice z wizerunkiem Matki Bożej w ceni 10 zł.
  6. Spotkanie członków Apostolatu „Margaretka” w niedzielę 02.02. o godzinie 16.00, w salce parafialnej.
  7. Parafia organizuje wyjazd do kina w czwartek 6 lutego o godz. 18.00 na film pt. „Z miłości do Joey”. To historia przepełniona nadzieją, wzruszeniem, radością, a nade wszystko dotykająca intymnej relacji z Bogiem w szczególnym momencie doczesnych zmagań człowieka; cena biletu 20 zł, a zapisy w kancelarii parafialnej.
  8. Bóg zapłać za złożone ofiary. W przyszłą niedzielę kolekta na kurię i seminarium a po Mszach św. do puszek na klasztory klauzurowe.
  9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty w Sławięcicach. W sobotę o godz. 9.00 proszę do sprzątania mieszkańców ul. Kocha 6, 8, 24, ul. Sadowa 4/2/4; 4/2/3; 4/1/6 ; 6B/3.
  10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty w Miejscu Kłodnickim. W tym tygodniu proszę do sprzątania kościoła mieszkańców ul Czyżyków 15 i 19 oraz Skowronków 3.