24.03.2019 AD – 31.03.2019 AD

1. W poniedziałek przeżywamy uroczystość Zwiastowania Pańskiego i Dzień Świętości Życia. Na stoliku pod chórem znajdują się informacje o Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Natomiast w zakrystii można pobrać deklaracje podjęcia Duchowej Adopcji. Deklaracje te złożymy w poniedziałek podczas Mszy Świętej wieczornej.
  2. Próba chóru w poniedziałek o godz. 19.00
  3. Wyjazd do kina na film dla osób, które się zapisały w czwartek o godz. 16.30 z palcu kościelnego, w Miejscu Kłodnickim z przystanku o godz. 16.35.
  4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania klasa VIII w środę o godz.18.15.
  5. Próba scholii w piątek o godz. 16.45. Spotkanie ministrantów i lektorów w sobotę o godz. 10.00 a spotkanie Marianek w sobotę o godz. 11.30
  6. 12 kwietnia, w piątek po Mszy św. wieczornej pójdziemy Drogą Krzyżową ulicami Sławięcic. Po Drodze krzyżowej w naszym kościele będzie całonocne czuwanie przed Najświętszym Sakramentem przygotowujące nas do Wielkiego Tygodnia. Chcemy zaprosić wszystkich parafian do tego czuwania. Prosimy osoby, rodziny, grupy, które chciałyby adorować w poszczególnych godzinach o zapisanie się na listę, która wyłożona jest pod chórem na stoliku.
  7. Dziękuję za wykonane w minionym tygodniu prace na cmentarzu i przy kościele.
  8. 1 kwietnia rozpoczną się nauki przedmałżeńskie w parafii św. Zygmunta w Koźlu, zapisy w tamtejszej kancelarii.
  9. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary. W przyszłą niedzielę kolekta parafialna
  10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty w Sławięcicach. W sobotę o godz. 9.00 proszę do sprzątania mieszkańców ul. Dembowskiego 45, ul. Droni 6, 9, 11, ul. Staszica 5, 7, 10, a także pozostałych mieszkańców tej ulicy.
  11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty w Miejscu Kłodnickim. W tym tygodniu proszę do sprzątania kościoła mieszkańców ul. Jaskółek 17a, Skowronków 12, 18, 22a.
  12. Przy kościele znaleziono kieszonkowy zegarek. Do odebrania na plebanii.

Ogłoszenia inne:

- Konsultacje w sprawie przyłączenia gazu do budynków odbędą się we wtorek 26 marca w siedzibie rady osiedla, w godz. od 15.00 do 19.00, będzie obecny przedstawiciel gazowni.

- Spotkanie informacyjne na temat budowy obwodnicy odbędzie się w środę 27 marca o godz. 17.00 w Cisowej w Domu Sportowca przy boisku, ul. Jana Brzechwy 78. Zapraszamy zainteresowane osoby.