28.06.2020 AD – 05.07.2020 AD

• Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 8.00, odwiedzimy chorych zgłoszonych w czerwcu. Proszę o zgłoszenie pozostałych chorych telefonicznie lub w zakrystii
  • W tym roku ze względu na sytuację epidemiologiczną, nie organizujemy pieszej pielgrzymki na Jasną Górę. Natomiast w dniach pielgrzymkowych, tj. od 29 czerwca do 2 lipca, zapraszamy do uczestnictwa w duchowym pielgrzymowaniu czyli do udziału w wieczornych nabożeństwach w naszym kościele. Szczegóły znajdziemy w planie intencji. Zapraszamy serdecznie wszystkich, szczególnie tych, którzy planowali pielgrzymować pieszo.
  • Zapraszamy na modlitwę w intencji nowych powołań oraz za powołanych w czwartek o d godz. 17.30. Mszy świętej przewodniczył będzie i Słowo Boże wygłosi Alan Brzyski, prowincjał ojców franciszkanów z Wrocławia.
  • W przyszłą niedzielę 5 lipca o godz. 16.00 spotkanie pielgrzymów do Włoch.
  • Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary. W przyszłą niedzielę kolekta na kurię i seminarium.
  • Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, obejścia kościoła, za ofiarę na kwiaty i za przygotowanie dekoracji. W sobotę o godz. 9.00 proszę do sprzątania kościoła mieszkańców ul. Kocha 6, 8, 24, ul. Sadowa 4/2/4; 4/2/3; 4/1/6; 6B/3
  • Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty w Miejscu Kłodnickim. W tym tygodniu proszę do sprzątania kościoła mieszkańców ul. Skowronków 14 oraz ul. Słowicza 3 i 8.