10.11.2019 AD – 17.11.2019 AD

1. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i organizację obchodów ku czci św. Marcina. Bóg zapłać także za przyniesione dary.
  2. Dzisiaj obchodzimy 11. Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem: «Sudan Południowy. Przemilczane cierpienie». Wyrazem materialnego wsparcia chrześcijan w Sudanie będzie zbiórka do puszek przed kościołami.
  3. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy odpust ku czci św. Katarzyny Aleksandryjskiej. Kaznodzieją odpustowym będzie franciszkanin o. Atanazy Polanko OFM. Do odpustu przygotowujemy się przez odprawianie nowenny ku czci św. Katarzyny. W zakrystii możemy nabyć książeczkę z życiorysem, nowenną i modlitwami do św. Katarzyny Aleksandryjskiej w cenie 8 zł. W sobotę od 17.00 będzie okazja do spowiedzi. Spowiadać będzie kaznodzieja odpustowy. Na sumę zapraszam poczty sztandarowe.
  4. Poszukujemy osoby, która posługiwała by w zakrystii jako kościelny, tak aby było przynajmniej dwóch kościelnych. Może to być mężczyzna albo kobieta.
  5. Zbiórka wszystkich ministrantów w sobotę o godz. 10.00.
  6. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary, w przyszłą niedzielę kolekta remontowa. W Sławięcicach na remont placu a w Miejscu Kłodnickim na wymianę okien w kościele. .
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty w Sławięcicach. W sobotę o godz. 9.00 proszę do sprzątania mieszkańców ul. Dembowskiego 12, 14, 22, 23, 25, 26, 29, 31.
  8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty w Miejscu Kłodnickim. W tym tygodniu proszę do sprzątania kościoła mieszkańców Czyżyków 5, Krucza 5 i Szpaków 16.
  9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Gość Niedzielny w cenie 6 zł.