14.10.2018 AD – 21.10.2018 AD

1. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła można nabyć kremówki dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na wyjazdy młodzieży i inne wydarzenia młodzieżowe. Dziękuję państwu Gembolis za przygotowanie kremówek. Do skarbonek możemy złożyć ofiarę na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  2. Próba chóru w poniedziałek o godz. 19.00.
  3. Kandydaci do bierzmowania mają swoje spotkania: we wtorek o 17.00 VI klasa pierwsza grupa, w środę o 17.00 VI klasa druga grupa. Klasa VIII grupa ks. proboszcza w środę o godz. 19.00. Klasa VII i VIII z Miejsca Kłodnickiego w czwartek w Miejscu Kłodnickim po Mszy św.
  4. W piątek zapraszamy na czuwanie młodzieżowe pt. Parafialny Synod Młodych z modlitwą uwielbienia. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania i młodzież starszą.
  5. Próba scholii w piątek o godz. 17.00. Zapraszamy na to spotkanie także dzieci, dziewczynki i chłopców, od klasy 2, które chcą śpiewać w scholii.
  6. Spotkanie ministrantów w sobotę o godz. 9.00 zapraszamy także chłopców, którzy chcą zostać ministrantami. Spotkanie Marianek sobota 10.30 zapraszamy także dziewczynki, które chcą zostać Mariankami.
  7. Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek o godz. 19.30.
  8. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary. W przyszłą niedzielę kolekta remontowa.
  9. Bóg zapłać za wszystkie parce wykonane w minionym tygodniu na cmentarzu.
  10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty w Sławięcicach. W sobotę o godz. 9.00 do sprzątania kościoła proszę mieszkańców ul. Sadowa 12A/1; 12A/3; 4/2/6; 6B/4; 8A/6; 8A/5; ul. Sławięcicka 4, 15 i innych mieszkańców tych ulic.
  11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty w Miejscu Kłodnickim. W tym tygodniu proszę do sprzątania kościoła mieszkańców ul. Szpaków 15, 17 i 24a.
  12. W przyszłą niedzielę zapraszamy na koncert w cyklu „U św. Katarzyny w Sławięcicach”. Pod tytułem Zaginione Archiwum. W czasie koncertu będziemy mogli usłyszeć oryginalne najstarsze śląskie nagrania zarejestrowane na wałkach Edisona w 1913r.
  13. Trzecia Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca na Górę Św. Anny odbędzie się 20 października. Początek o godzinie 10.00, a zakończenie około 15.30
  14. Diecezjalne duszpasterstwo młodzieży zaprasza młodzież od klasy III gimnazjum na weekendowe spotkanie młodych na Górze św. Anny pt. ŁAWKA GO! Od 26 do 28 październik. Szczegóły i zapisy na www.botafe.pl. Szczegółowych informacji udziela także ks. proboszcz lub ks. wikary.