16.06.2019 AD – 23.06.2019 AD

1. Zapraszamy na koncert Jubileuszowy muzyki sakralnej w wykonaniu Kwartety Smyczkowego Apotheosis, dzisiaj 16 czerwca 2019 (w niedzielę) o godz. 19:00. W programie między innymi: A. Corelli, W. A. Mozart, S. Rachmaninov, C. Saint-Saens
  2. Tegoroczna procesja Bożego Ciała przejdzie ulicami: Sławięcicką, Eichendroffa, Pieli obok krzyża i cmentarza i Sławięcicką do kościoła. Proszę by ołtarze przygotowali: I na końcu ul. Pieli - Młodzież, II przy krzyżu – członkowie Caritas i Margaretek, III przy cmentarzu – członkowie Mniejszości Niemieckiej, IV przy kościele – strażacy. Prosimy dzieci rocznicowe w strojach pierwszokomunijnych, dzieci do sypania kwiatków, poczty sztandarowe. Prosimy o udekorowanie domów na trasie przejścia procesji.
  3. W oktawie Bożego Ciała zapraszamy na procesje Eucharystyczne dookoła kościoła. Dzieci proszę do sypania kwiatków
  4. W sobotę w naszej parafii odbędzie się dekanalne spotkanie ministrantów – ministrancki festyn dekanalny. Początek o godz. 10.00 Mszą św.
  5. W przyszłą niedzielę w Miejscu Kłodnickim po nabożeństwie do NSPJ spotkanie przy kawie z okazji Dnia Ojca i Matki.
  6. Zapraszamy na Sławięcicką piesza Pielgrzymkę na Jasną Górę od 24 do 27 czerwca. Szczegóły na plakacie. Zapisy w zakrystii. Ze względów organizacyjnych prosimy o jak najszybsze zapisywanie się.
  7. Dnia 27 czerwca 2019 r. organizujemy pielgrzymkę autokarową do Częstochowy. Zgłoszenia wraz z opłatą 28 zł do dnia 23 czerwca przyjmują: M. Poloczek (77 -4815233) i K. Kołodenna (77 – 4815211). Odjazd autobusu z Miejsca Kłodnickiego o godz. 6:15, obok "Krzyża" 6:25, z parkingu przy kościele 6:30
  8. Parafia nasza organizuje wakacyjny wyjazd do Krzeszowa i Świdnicy, 25 lipca (czwartek) koszt 60 zł. Zapisy w zakrystii.
  9. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary. W przeszłą niedzielę kolekta parafialna, a do puszek po Mszy św. na wydział Teologiczny w Opolu.
  10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty w Sławięcicach. W sobotę o godz. 9.00 proszę do sprzątania mieszkańców ul. Sławięcicka, 31, 35, 43, 49, 56, 62, 75, 77, 77a,a także innych mieszkańców tej ulicy.
  11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty w Miejscu Kłodnickim. W tym tygodniu proszę do sprzątania kościoła mieszkańców ul Jaskółek 12, 15 i 48.