5.11.2021 AD – 12.12.2021 AD

1. Zakończyły się wybory do Parafialnej Rady Duszpasterskiej.  Zaprzysiężenie Parafialnej Rady Duszpasterskiej, odbędzie się podczas nieszporów w niedzielę 12 grudnia o godz. 15.00. Po Nieszporach spotkanie Rady.
  1. W kancelarii można nabyć Caritasowe świece wigilijne a także opłatki.
  2. W kancelarii, jeszcze tylko do środy można zamawiać czasopismo Misyjne Drogi na 2022 rok. Koszt rocznej prenumeraty wynosi 30 zł.
  3. Bóg zapłać za złożone ofiary w przyszłą niedzielę kolekta parafialna.
  4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty w Sławięcicach. W sobotę o godz. 9.00 proszę do sprzątania mieszkańców ul. Batorego 14, 15, 16A, 20, 27, 28, 30, 33, 40, 62, i innych mieszkańców tej ulicy.
  5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty w Miejscu Kłodnickim. W tym tygodniu proszę do sprzątania kościoła mieszkańców ul. Jaskółek 4, Szpaków 5 i Czajki 8
  6. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy świętej odbędzie się kiermasz adwentowy prowadzony przez uczniów naszej szkoły. Dochód z kiermaszu przeznaczony jest na skomplikowaną operację serca w Bostonie dwuletniego Szymona Dudka z Chruściny.
  7. Akcja „Paczuszka dla maluszka” czyli zbiórka artykułów higienicznych dla dzieci z Domowego Hospicjum w Opolu potrwa jeszcze do przyszłej niedzieli.