08.12.2019 AD – 15.12.2019 AD

1. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na Msze św. roratnie w naszej parafii od poniedziałku do czwartku o 7.00 rano, w piątki o godz. 18.00 a w soboty spotykamy się o 8.00 rano.
  2. Dzisiaj w niedzielę, dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz uczniowie Zespołu Szkół Nr 3 im. Mikołaja Reja serdecznie zapraszają na XVII Sławięcickie. Początek o godz. 1500 w auli Zespołu Szkół Nr 3. W programie występy Sławięcickiej Orkiestry Dętej, dzieci z przedszkola, szkoły podstawowej, uczniów Zespołu Szkół nr 3, mieszkańców DPSu, porady specjalistów jak dbać o własne zdrowie i bezpieczeństwo oraz tradycyjnie wizyta św. Mikołaja i loteria fantowa.
  3. W zakrystii można nabyć płyty CD ze zdjęciami z pielgrzymki do Medjugorie w cenie 8zł.
  4. Spotkanie katechetyczne dla dorosłych Wokół Katechizmu w piątek o godz. 19.30. Omawiamy papieską encyklikę o ekologii „Laudato Si”, numery 17-92
  5. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary w przyszłą niedzielę kolekta remontowa a dzisiaj przed kościołem do puszek na Kościół na wschodzie.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty w Sławięcicach. W sobotę o godz. 9.00 proszę do sprzątania mieszkańców ul. Batorego 14, 15, 16A, 20, 28, 30, 33, 40, 62,
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty w Miejscu Kłodnickim. W tym tygodniu proszę do sprzątania kościoła mieszkańców ul. Jaskółek 4 oraz Szpaków 5 i Czajki 8.
  8. W kancelarii można nabyć Caritasowe świece wigilijne a także opłatki.
  9. W kancelarii oraz w Miejscu Kłodnickim u pani Ewy, jeszcze tylko do środy, można zamawiać czasopismo Misyjne Drogi na 2020 rok. Koszt rocznej prenumeraty wynosi 30 zł.
  10. Tegoroczny bal Caritasowy będzie 1 lutego 2020r. Przy chrzcielnicy znajduje się kosz na fanty na loterię na ten bal.