22.11.2020 AD – 29.11.2020 AD

• W piątek 27 listopada odbędzie się Wieczór Uwielbienia przed adwentem. Poprowadzi go ks. Tomasz Szczeciński, diecezjalny egzorcysta. Serdecznie Zapraszamy.
  • W związku z epidemią Msza święta w niedzielę o godz. 11.00 będzie transmitowana na parafialnej stronie Youtuba. Transmisja odbywa się także na parafialnej stronie internetowej www.parafia-slawiecice.pl Transmitowane będzie także nabożeństwo o godz. 15.00.
  • W kancelarii jeszcze tylko do piątku można zamawiać prenumeratę czasopisma Misyjne Drogi na 2021 rok, koszt prenumeraty to 30 zł.
  • W kancelarii można już nabywać świece wigilijne i opłatki.
  • Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary. W przyszłą niedzielę kolekta parafialna. Informujemy, że Parafia ani Caritas nie wysyła nikogo do domów w celu zbierania jakichkolwiek ofiar.
  • Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu do sprzątania kościoła proszę w sobotę o godz. 9.00 mieszkańców ul. Eichendorffa 2B, 5, 6, 13, 16, 17, 19, 22, 26 i innych mieszkańców tej ulicy.
  • Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty w Miejscu Kłodnickim. W tym tygodniu proszę do sprzątania kościoła mieszkańców ul. Skowronków 13 oraz ul. Szpaków 18 i 18
  • Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć Gość Niedzielny w cenie 6 zł oraz Mały Gość Niedzielny z płytą CD z piosenkami z tegorocznych rorat o Eucharystii w cennie 5 zł.