14.04.2019 AD – 22.04.2019 AD

1. Triduum Paschalne to początek obchodów Wielkanocy, zachęcamy do udziału w liturgii już od czwartku. Na liturgię Wigilii Paschalnej prosimy o przyniesienie świec.
  2. Zachęcamy do korzystania z Sakramentu Pokuty do Wielkiej Środy. Spowiedź pół godziny przed Mszami św. i w godzinach wyznaczonych.
  3. Młodzież przy głównym wyjściu z kościoła sprzedaje świece paschaliki, inne świece ozdobne na Wielkanoc i baranki wielkanocne.
  4. W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły.
  5. Na rezurekcję zapraszam wszystkie sztandary parafialne.
  6. Próba chóru w poniedziałek o godz. 19.30
  7. Próby liturgii na Triduum Paschalne dla kandydatów, ministrantów, lektorów, lektorek i Dzieci Maryi: w Sławięcicach: środa godz. 19.00, piątek i sobota godz. 9.00; w Miejscu Kłodnickim we wtorek o godz. 19.00, w piątek o godz. 9.00, w sobotę o godz. 14.30.
  8. Zapraszam mężczyzn i młodzieńców do budowy Bożego Grobu w poniedziałek o godz. 9.00.
  9. Bóg zapłać za pomoc w zorganizowaniu Drogi Krzyżowej
  10. Parafia organizuje wyjazd do kina w Koźlu na film. Pt. Miłość i Miłosierdzie w piątek 26 kwietnia wyjazd o godz. 16.30. Zapisy w zakrystii koszt (bilet +przejazd) 20 zł. jest to okazja do duchowego wejścia Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
  11. Zbieramy aktualne zdjęcia parafian, z których utworzymy obraz żywego Kościoła (będzie to zdjęcie naszego kościoła w formie mozaiki złożone z naszych zdjęć). Zdjęcia można przynieść do zakrystii lub przysłać mailem na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z załączonym oświadczeniem/zgodą na wykorzystanie wizerunku. Dzisiaj po każdej Mszy św. w Miejscu Kłodnickim będą wykonywane zdjęcie wszystkich chętnych.
  12. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary. W piątek przy Bożym Grobie ofiara na kościoły w Ziemi Świętej, w pierwsze i drugie święto kolekta parafialna.
  13. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty w Sławięcicach. W piątek o godz. 15.30 proszę do sprzątania mieszkańców ul. Batorego 14, 15, 16A, 20, 28, 30, 33, 40, 62, a także pozostałych mieszkańców tych ulic oraz wszystkich chętnych, którzy pragną pomóc przygotować kościół na święta.
  14. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty w Miejscu Kłodnickim. W tym tygodniu proszę do sprzątania kościoła mieszkańców ul. Szpaków 15, 17 i 24a
  15. We wtorek 16.04.2019 przedszkolaki od godz.9.00 będą wodziły kogucika po ulicach: Staszica, Sałwięcicka, Eichendorffa, Pieli, Asnyka, Mała, kameralna, Batorego Gojawiczyńskiej, Żmichowskiej oraz Mała Wieś.