9.05.2021 AD – 16.05.2021 AD

1. Zapraszamy na, VI spotkanie ze Zmartwychwstałym, nabożeństwo majowe, dzisiaj w niedzielę o godz. 15.00 w ogrodzie plebanijnym
  2. Uroczysty koncert pieśni paschalnych i urodzinowy św. Jana Pawła II pt. Gramy dla Jana Pawła II, w wykonaniu zespołu Solidaris Brass, w przyszłą niedzielę o godz. 20.00
  3. Prezent modlitewny dla mamy. 18 maja, w 101. rocznice urodzin św. Jana Pawła II, rozpoczniemy nowennę przed Dniem Matki. Od tego dnia podczas każdego nabożeństwa majowego będziemy wspominać nasze mamy (żyjące i zmarłe, przed imionami zmarłych prosimy o wpisanie krzyżyka). Imiona naszym matek można wpisywać na kartkach, które są wyłożone przy wyjściu z kościoła. Kartki te możemy składać do skrzyni, która również stoi na stoliku przy wyjściu. Ofiary złożone przy tej okazji przeznaczone są na kwiaty dla Matki Bożej.
  4. „Do ciebie Maryjo zdążamy”. W niedzielę 23 maja odbędzie się piesza majówka w drodze do Matki Bożej w Studzionce. Wyjście o godz. 14.30. Zapisy w zakrystii.
  5. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary. W przyszłą niedzielę kolekta remontowa.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty w Sławięcicach. W sobotę o godz. 9.00 proszę do sprzątania mieszkańców ul. Gałczyńskiego 1, 3, 6, 7, 25, ul. Kołłątaja 2, 11, 19, 31 także innych mieszkańców tych ulic.
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty w Miejscu Kłodnickim. W tym tygodniu proszę do sprzątania kościoła mieszkańców Czyżyków 5 i 18. Krucza 5 oraz Szpaków 16.