22.05.2022 AD – 29.05.2022 AD

1. W dzisiejszą niedzielę zapraszamy na majówkę do Studzionki, w Ujeździe. O godz. 14.30 wyjście procesyjne z figurą z naszego kościoła. Zapraszamy wszystkich, szczególnie dzieci, młodzież, rodziny. Zdążajmy do Maryi pieszo wypraszając potrzebne łaski.
  2. Zapraszamy na uroczysty koncert z okazji Dnia Matki w Parku w wykonaniu Orkiestry Dętej z Leśnicy. Będą też liczne atrakcje. Jest to koncert wdzięczności dla Matek żyjących i zmarłych.
  3. W bieżącym roku obchodzimy jubileusz 50-lecia istnienie diecezji opolskiej. Z tej okazji wszystkie parafie pielgrzymują do katedry opolskiej. Nasza parafia razem z innymi parafiami dekanatu Kędzierzyn pielgrzymuje w przyszłą niedziele 29 maja. Rozpoczęcie mszy św. w Katedrze opolskiej o godz. 14.30. Zachęcamy do udziału w pielgrzymce. Organizowany jest także autobus. Wszystkich chętnych, którzy pragną pojechać autobusem prosimy o zapisanie się w zakrystii. Wyjazd 29 maja o godz. 13.00.
  4. Bóg zapłać za złożone ofiary. W przyszła niedzielę kolekta parafialna.
  5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty w Sławięcicach. W sobotę o godz. 9.00 prosimy do sprzątania kościoła rodziców dzieci rocznicowych.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty w Miejscu Kłodnickim. W tym tygodniu prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Skowronków 32 oraz Szpaków 18 i 18.