24.03.2024 AD – 01.04.2024 AD

1. Dziękujemy za liczny udział w nabożeństwach Gorzkich Żali, Drogi Krzyżowej, Drogi Krzyżowej ulicami Sławięcic i Miejsca Kłodnickiego. Bóg zapłać także składamy ks. Mateuszowi za głoszone Kazania Pasyjne.
  2. Zapraszamy na ekstremalną Drogę Krzyżową ze Sławięcic na Górę św. Anny z wtorku na środę, 26 na 27 marca. Zapisy u ks. Mateusza.
  3. W środę od godziny 11.00 przedświąteczne odwiedziny chorych.
  4. Triduum Paschalne to początek obchodów Wielkanocy, zachęcamy do udziału w liturgii już od czwartku. Na liturgię Wigilii Paschalnej prosimy o przyniesienie świec.
  5. Zachęcamy do korzystania z Sakramentu Pokuty do Wielkiej Środy. Spowiedź pół godziny przed Mszami św. i w godzinach wyznaczonych.
  6. W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły.
  7. Na rezurekcję zapraszamy wszystkie sztandary parafialne.
  8. Bóg zapłać za złożone ofiary. W piątek przy Bożym Grobie ofiara na kościoły w Ziemi Świętej, w pierwsze i drugie święto kolekta parafialna.
  9. Bóg zapłać sprzątanie kościoła oraz za ofiary na kwiaty w Sławięcicach. W piątek o godz. 15.45 zapraszamy do sprzątania kościoła mieszkańców ul. Niezdrowicka 3, Serdeczna 17, 21, 44, 48, 50, 52 oraz innych mieszkańców tych ulic.
  10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty w Miejscu Kłodnickim. W tym tygodniu prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców ul. Czajki 19 oraz Słowicza 5 i 6a.