•  
     


     
     
  •  
  •  
     
 
 
 

 
 
 
 

Odwiedziny Kolędowe 2012/2013


27.12.2012 – czwartek, 14.00           - Eichendorffa: R. Tiszbirek, Ł. Lipok

                                                       - Filipa Pieli: D. Tiszbirek, B. Duk

 

28.12.2012 – piątek, 14.00               - Kołłątaja: A Wilkowski, F. Kacperczyk

                                                      - Kruczkowskiego, Gałczyńskiego: A. Pietras, M. Laurentowski

 

29.12.2012 – sobota,  10.00              - Wróblewskiego: F. Zieliński, K. Cedzich

                                                      - Roberta Kocha: M. Laurentowski, F. Kacperczyk

 

30.12.2012 – niedziela, 13.00           - Dembowskiego: A. Wilkowski, S. Ogrodnik

                                                      - Puszkina, Ks. Droni: D. Moszko, J. Wcisło

 

02.01.2013 – środa, 15.00                - Gojawiczyńskiej: J. Wcisło, M. Kramarczyk

                                                       - Kameralna: K. Cedzich, P. Cedzich

 

03.01.2013 – czwartek, 15.00           - Sadowa, od początku: S. Ogrodnik, J. Wcisło

                                                       - Sadowa, od końca: M. Tomaszek, P. Cezich

 

04.01.2013 – piątek, 15.00               - Świerkowa: M. Makowski, S. Ogrodnik

                                                       - Serdeczna, Niezdrowicka, Szczęśliwa: Sz. Płoskonka, D. Moszko

 

05.01.2013 – sobota, 10.00              - Orkana: F. Kacperczyk, J. Kacperczyk

                                                       - 8 Marca: M. Laurentowski, P. Ringel

 

06.01.2013 – niedziela, 13.00           - Ks. Ściegiennego: D. Michalski, F. Kacperczyk

                                                       - Staszica, Sławięcicka (od końca do kanału): P. Cedzich, M. Juretko

 

07.01.2013 – poniedziałek, 10.30      - DPS

 

07.01.2013 – poniedziałek, 15.00      - Sławięcicka (strona Hermesa): M. Laurentowski, D. Moszko

                                                       - strona Straży Pożarnej: M, Czech, P. Cedzich

 

08.01.2013 – wtorek, 15.00              - Batorego o końca: M. Czech, F. Zieliński

                                                       - Batorego od początku, Wydmowa: M. Makowski, A. Wilkowski

 

09.01.2013 – środa, 15.00                - Asnyka, Od końca: R. Tiszbirek, Ł. Lipok

                                                       - Asnyka, Od początku: F. Zieliński, A. Pietras

 

10.01.2013 – czwartek, 15.00           - Dąbrowszczaków F. Zieliński, K. Cedzich

                                                       - Daszyńskiego: S. Ogrodnik, M. Makowski

 

11.01.2013 – piątek, 15.00               - Miejsce Kłodnickie, strona Kościoła

 

12.01.2013 – sobota, 10.00              - Miejsce Kłodnickie, strona Kaplicy

 

13.01.2013 – niedziela, 13.00            - Tetmajera:  M. Czech, K. Szczęsny

                                                       - Spacerowa, Kasprowicza: A. Pietras, J. Wcisło

 

14.01.2013 – poniedziałek, 15.00      - Książąt Opolskich, Ujejskiego, A. Wilkowski, D. Moszko

                                                       - Żmichowskiej, Mała: M. Czech, M. Tomaszek