•  
     


     
     
  •  
  •  
     
 
 
 

 
 
 
 

Ogłoszenia parafialne, 18.02.2018 AD – 25.02.2018 AD

 

1. W piątek po Mszy św. młodzież zapraszam na młodzieżowe spotkanie (przygotowanie do młodzieżowego czuwania dekanalnego, które odbędzie się w naszej parafii).

2. Oprawę liturgiczną na Mszy młodzieżowej będą mieli kandydaci do bierzmowania klasy VII.

3. Próba scholii w piątek o godz. 17.00. Spotkanie kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 9.00. Spotkanie Marianek w sobotę o godz. 10.30.

4. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary w przyszła niedzielę kolekta parafialna a po mszy do puszek na misyjne dzieło pomocy Ad Gentes.

5. Dzieci i młodzież zachęcamy do podjęcia jałmużny wielkopostnej. Pomocą do tego dzieła są skarbonki, które można zabrać wychodząc z kościoła. Jałmużna ta zostanie przeznaczona na pomoc osobom chorym i starszym.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty w Sławięcicach. W sobotę o godz. 9.00 do sprzątania kościoła proszę mieszkańców ul. Sławięcicka, 31, 35, 43, 49, 56, 62, 75, 77, 77a oraz innych mieszkańców tej ulicy..

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty w Miejscu Kłodnickim. W tym tygodniu proszę do sprzątania kościoła mieszkańców ul. Krucza 10, 10, 12 i Skowronków 13.

8. Zapowiedzi przedślubne. Sebastian Szymański, kawaler, zamieszkały w Ujeździe i Anna Grzywocz, panna zamieszkała w Sławięcicach, zapowiedź trzecia.

9. Rekolekcje powołaniowe w seminarium. W dniach 2-4 marca 2018r. w opolskim seminarium odbędą się rekolekcje powołaniowe. Mają one na celu pomoc młodym mężczyznom w rozeznaniu powołania i pokazanie jak wygląda codzienne życie w seminarium. Rekolekcje te są skierowane do tegorocznych i przyszłorocznych maturzystów oraz osób, które już zdały maturę. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej www.seminarium.opole.pl. Wszelkie pytania można kierować na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

10. Ładowarka. Spotkanie dla młodzieży gimnazjalnej na Górze św. Anny. Diecezjalne duszpasterstwo młodzieży zaprasza kandydatów do bierzmowania na spotkanie pod nazwą Ładowarka. Odbędzie się ono w dniach 16-18 marca 2018 w Domu Pielgrzyma na Górze św. Anny. Zaproszeni na to spotkanie są uczestnicy wszystkich poziomów przygotowania do bierzmowania czyli od 6 klasy szkoły podstawowej do 3 klasy gimnazjum. Szczegółowe informacje na stronie www.botafe.pl. Nasza parafia organizuje wyjazd na to spotkanie. Zapisy do końca lutego u ks. proboszcza.