Ogłoszenia parafialne, 10.12.2017 AD – 17.12.2017 AD

1. Zapraszamy na roraty dzieci, młodzież i dorosłych. W tym roku pt. św. Józef Strażnik Skarbów.

2. Dziękujemy Mikołajowi z Niemiec, który podarował nam wiele słodkości i nie tylko słodkości dla dzieci na adwent i święta.

3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania klasa II gimnazjum, grupa ks. proboszcza w piątek o godz. 19.00.

4. Spotkanie kręgu biblijnego w piątek o godz. 20.00

5. Młodzież zapraszamy na czuwanie adwentowe do kościoła w Ujeździe. W sobotę 16 grudnia początek o godz. 19.45. Organizujemy wyjazd na to czuwanie. Młodzież, która chce pojechać proszę aby zgłosiła się do ks. proboszcza do piątku, 15 grudnia.

6. W sobotę od godz. 9.00 przedświąteczne odwiedziny chorych.

7. Próba scholii w sobotę po roratach.

8. Adwentowo-świąteczne spotkanie dzieci i młodzieży: ministrantów, marianek, scholii ze Sławięcic i Miejsca Kłodnickiego w sobotę o godz. 11.00 w salce na plebanii. Proszę rodziców o pomoc w zorganizowaniu tego spotkania.

9. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary w przyszłą niedzielę w Sławięcicach i Miejscu Kłodnickim kolekta remontowa.

10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty w Sławięcicach. W sobotę o godz. 9.00 proszę do sprzątania mieszkańców ul. Niezdrowicka 3, Serdeczna  17, 21, 44, 48, 50, 52.

11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty w Miejscu Kłodnickim. W tym tygodniu proszę do sprzątania kościoła mieszkańców ul. Szpaków 5, Jaskółek 1 i Czajki 8.

12. W kancelarii można nabywać opłatki, natomiast świece wigilijne przy głównym wejściu rozprowadza młodzież, mała w cenie 5 zł duża 12 zł. Dochód ze sprzedaży świec wspiera organizowany przez Caritas wypoczynek dzieci. 50 gr z każdej świecy, a także to co złożymy więcej zasila działalność Caritas naszej parafii.

13. W listopadzie 2016 roku zakończyliśmy remont naszych organów. Zwieńczeniem dzieła odnowienia organów w naszym kościele jest płyta CD. Znajdziemy na niej 15 utworów światowych kompozytorów w wykonaniu naszej organistki pani Agnieszki Hyla. Możemy w domu posłuchać brzmienia organów naszego kościoła. Płytę możemy nabyć dla siebie, ale może być także wspaniałym prezentem świątecznym dla naszych bliskich. Kupując płytę w cenie 25 zł wspieramy trwający remont naszego kościoła.