•  
     


     
     
  •  
  •  
     
 
 
 

 
 
 
 

Ogłoszenia parafialne, 22.04.2018 AD – 29.04.2018 AD

1. Spotkanie kandydatów do bierzmowania klasa II gimnazjum, grupa pani Joanny Cedzich, we wtorek o godz. 18.00.

2. Próba scholii w piątek o godz. 17.30.

3. Spotkanie wszystkich ministrantów, lektorów i lektorek w sobotę o godz. 9.00.

4. Bóg zapłać za złożone ofiary. W przyszłą niedzielę kolekta parafialna.

5. Bóg zapłać wszystkim tym, którzy w minionym tygodniu pracowali przy porządkowaniu obejścia kościoła, a także zaangażowali się w innych pracach przy kościele.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty w Sławięcicach. W sobotę o godz. 9.00 do sprzątania kościoła proszę mieszkańców ul. 8 Marca 2, 4, 11, 12, 17, 9A, ul. Kasprowicza 3,  i innych mieszkańców tych ulic.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty w Miejscu Kłodnickim. W tym tygodniu proszę do sprzątania kościoła mieszkańców ul. Szpaków 29, 31, 34.

8. Dom kultury „Lech” zaprasza na film pt. Sprawa Chrystusa w przyszłą niedzielę o godz. 18.00.

9. Parafialny zespół Caritas zaprasza na spotkanie przy kawie i cieście osoby starsze i chore, 16 maja o godz. 16.00 w Restauracji Nigcht Club 2000. Zapisy u Pani E. Wojton (607 484 348) i Pani I. Glagla (692 516 798). W razie potrzeby będzie zorganizowany transport.

10. Zapowiedzi przedślubne:

- Maciej Golder, kawaler zamieszkały Wrocław i Anastasia Tcishkovskaia, panna z Wrocławia, zapowiedź pierwsza.

- Adrian Elias, kawaler, zamieszkały w Sławięcicach i Magdalena Mirga, panna, zamieszkała w Sławięcicach, zapowiedź druga.

 

11. Ogłoszenie społeczne:

Drodzy parafianie i mieszkańcy Sławięcic zachęcamy Was do włączenia się do akcji wsparcia budowy pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego. Pomnik powstaje z inicjatywy komitetu społecznego „Solidarni i Wolni” na Placu Rady Europy przed Urzędem Miejskim  w Kędzierzynie Koźlu. Wsparcia można dokonać, wrzucając datki do puszek w Sławięcicach, które znajdują się w saloniku prasowym „U Ewy”, sklepie „Groszek Delikatesy” oraz w szkole „Zespół Szkół nr 3 im. Mikołaja Reja”. Dziękujemy z góry za każdy datek na ten cel.

Społeczny Komitet Budowy Pomnika „Solidarni i Wolni”