•  
     


     
     
  •  
  •  
     
 
 
 

 
 
 
 
„Odmawiajcie codziennie Różaniec" - Matka Boża w Fatimie

Realizując wezwanie Matki Bożej z Fatimy zapraszamy przez cały październik na nabożeństwa różańcowe. Podczas nabożeństw dzieci otrzymają książeczkę i każdego dnia obrazek nawiązujący do jednej z tajemnic różańcowych.

W związku z różańcem można uzyskać odpust zupełny przez wiernych, którzy odmawiają różaniec w kościele lub rodzinie. Warunki takiego odpustu to: 1) modlitwa 5 dziesiątek bez przerwy; 2) rozmyślanie tajemnic; 3) przy publicznym odmawianiu zapowiedź tajemnicy.

Zapraszmy na różaniec:

    W Sławięcicach od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, a w soboty i niedziele o godz. 17.30.

    W Miejscu Kłodnickim od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, w soboty o godz. 16.00 a w niedziele o godz. 15.00.