•  
     


     
     
  •  
  •  
     
 
 
 

 
 
 
 
Pielgrzymka do Ziemi Świętej

Parafia wraz z diecezjalnym biurem pielgrzymkowym św. Jacek, organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej, na feriach zimowych od 11 do 18 lutego 2017 roku. W programie: Betlejem – Ain Karem – Góra Oliwna – Jerozolima – Góra Syjon – Cezarea Nadmorska – Hajfa – Nazaret – Kana Galilejska – Góra Ośmiu Błogosławieństw – Kafarnaum – Jordan – Góra Tabor – Betania – Jerycho – Morze Martwe,

Cena: 890 USD (przy 40 osobach), 940 USD (przy 30 osobach)

Świadczenia: bilet lotniczy, transport komfortowym autobusem na terenie Izraela, 7 noclegów – hotel 3*** w pok. 2os. (jedynki za dopłatą – 160 USD), 7 śniadań, 7 obiadokolacji, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu, koszty zwiedzania wg programu, przewodnik z jęz. polskim, rejs po Jeziorze Galilejskim, zestaw słuchawkowy tour guide.

Dodatkowo płatne na miejscu: bilety wstępów, napiwki i przewodnicy lokalni 100 USD.

Szczegóły i zapisy w kancelarii parafialnej.

SERDECZNIE ZAPRASZAM - Ks. proboszcz