•  
     


     
     
  •  
  •  
     
 
 
 

 
 
 
 
Piesza Pielgrzymka Sławięcicka na Jasną Górę

49 piesza pielgrzymka Sławięcicka na Jasną Górę

Tradycyjna 49 piesza pielgrzymka ze Sławięcic na Jasną Górę wyruszy w poniedziałek 27-06-2016 r. po Mszy św. o godz.7.00. Hasło przewodnie tegorocznej pielgrzymki brzmi: „Mój Chrzest – Moja Wiara – Moje Miłosierdzie”.

Uwaga!!! Dzieci do lat 13 mogą brać udział w pielgrzymce tylko pod opieką pełnoletniego opiekuna i za zgodą rodziców.

Młodzież do lat 18 winna posiadać zgodę rodziców na wzięcie udziału w pielgrzymce.

Koszt ok. 70 zł.

Ze względu na konieczność wcześniejszego rezerwowania miejsc noclegowych i autokaru prosimy o dokonanie zapisów w zakrystii – będzie wyłożona lista – z zaznaczeniem noclegów i autokaru. Można także zgłaszać się przez pocztę elektroniczną Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dla parafian nie mogących iść pieszo organizowana jest pielgrzymka autokarem do Częstochowy w dniu 30-06-2016 (czwartek) dołączająca do pielgrzymki pieszej. Połączone grupy wezmą udział we Mszy św. w Kaplicy Cudownego Obrazu, odprawią wspólnie Drogę Krzyżową na Wałach Jasnogórskich, wezmą udział w nabożeństwie Godziny Miłosierdzia . Wyjazd autokaru o godz. 6.30 z parkingu przy kościele.

Planowany powrót obu grup 30.06.2016 (piątek) ok. godz. 17.30-18.00.

Informacji o pielgrzymce autokarowej udzielają i zapisy chętnych na przyjmują P. Krystyna Kołodenna (tel.:77 48-15-211). i P. Małgorzata Poloczek (tel.:77 48-15-233)

 

Program w Częstochowie w dniu 30-06-2016 r.

09.00 - Droga Krzyżowa na Wałach Jasnogórskich

11.00 – Msza św. w Kaplicy Cudownego Obrazu

12.00 – 14.30 czas na indywidualne modlitwy, zwiedzanie

15.00 – Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia

16.00 – wyjazd powrotny.