•  
     


     
     
  •  
  •  
     
 
 
 

 
 
 
 
Zapraszamy

Serdecznie zapraszamy młodzież i dorosłych na przedstawienie „Ocal mnie, nim utracę wiarę w sens”.

W piatek 15 kwietnia o godz. 19.00 w naszym kościele.

Autorami scenariusza, tekstów piosenek i muzyki są uczniowie II klasy gimnazjum Zespołu Szkół Miejskich nr 4. Tematem przewodnim jest brak odpowiednich relacji w rodzinie, który może doprowadzić do tragedii. Warto je obejrzeć, by zastanowić się i spróbować odpowiedzieć sobie na pytanie, czy jestem dobrym rodzicem, czy nie straciłem z oczu tego, co w życiu rodziny powinno być najważniejsze. Młodzież i opiekunowie, p. Magdalena Szyndzielorz i Anna Pawłowicz, włożyli wiele wysiłku w realizację tego projektu. Naprawdę warto przyjść, obejrzeć się i zastanowić nad relacjami panującymi w naszych rodzinach.

Zapraszamy szczególnie rodziców dzieci i młodzieży.

Gorąco polecam

Ks. Proboszcz