•  
     


     
     
  •  
  •  
     
 
 
 

 
 
 
 
Ogłoszenia parafialnego zespołu ŚDM

Młodzi do młodych:

Zachęcamy wszystkich młodych naszej parafii, zarówno z gimnazjum, szkół średnich jak i młodzieży studiującej i pracującej, do współpracy przy organizacji ŚDM 2016 w naszej parafii. Zapraszamy do aktywnego włączenia się w to dzieło. Czekamy na wasze pomysły i liczymy na chęć współpracy, a także na wspólne duchowe przygotowanie się do tego radosnego wydarzenia. Wszystkie informacje dotyczące naszych spotkań (roboczych i modlitewnych) oraz przeprowadzanych akcji znajdziecie na Facebook'u na stronie ''Strefa Młodych Parafii św. Katarzyny w Sławięcicach'' oraz na naszej grupie ''Przygotowania do ŚDM w Sławięcicach''. Zachęcamy każdego z Was do zrobienia ''RABANU!!!'' w naszej parafii!!! :)

Oliwia

 

 

Sztafeta Modlitwy w intencji młodych i peregrynacja kopii Ikony Matki Bożej Salus Populi Romani  w naszych domach:

Światowe Dni Młodzieży 2016 w Krakowie wpisują się w Rok Święty Miłosierdzia, stając się prawdziwym Jubileuszem Młodych w wymiarze światowym. Chciejmy się więc do niego odpowiednio przygotować. Zachęcamy wszystkich parafian do włączenia się w to dzieło, poprzez modlitwę i adorację przy kopii Ikony Matki Bożej Salus Populi Romani, która jest jednym ze znaków ŚDM. Niechaj więc każda wspólnota domowa, rodzina przyjmie z radością i adoruje ikonę przez kilka dni. Wszystkich serdecznie zapraszamy do przyjęcia obrazu do swego domu. Zachęcamy do odmówienia przynajmniej jednej dziesiątki różańca we wspólnocie rodzinnej oraz modlitwy w intencji ŚDM. Prosimy wszystkich parafian, którzy chcieliby przyjąć obraz w swoim domu o zapisanie się na listę, która będzie dostępna w zakrystii. Dziękujemy za już podjętą modlitwę. Dziękujemy starszym i chorym za podjęte dzieło modlitewne PROJEKT L4.

Agata

Ciasto i pierniki dla ŚDM

Szukamy osób chętnych do upieczenia ciasta lub pierniczków, które będą sprzedawane w pierwszą(ciasta) i drugą(pierniczki) niedzielę Adwentu. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na wyjazd na Światowe Dni Młodzieży w 2016r. dla młodzieży naszej parafii. Chętnych prosimy o zgłoszenie się do zakrystii i zapisanie na listę.

Agnieszka

Przyjmujemy młodych.

            W czasie Światowych Dni Młodzieży od 20 do 25 lipca 2016r. przyjmiemy w naszej parafii młodzież. Będziemy ich także gościć w naszych domach zapewniając nocleg i śniadanie. W najbliższym czasie będziemy chcieli uzyskać informację, kto i ilu młodych mógłby przyjąć w swych domach i mieszkaniach. Szczegóły podamy w najbliższych tygodniach.

Zapisy na wyjazd na ŚDM.

            Jeśli zastanawiasz się nad wyjazdem na ŚDM. Nie czekaj dłużej ale przyjdź zgłoś swój udział i chęć wyjazdu. Spotkania są najczęściej w piątki po Mszy św. młodzieżowej.

Wszystkie informacje dla młodzieży oraz propozycje parafialne, dekanalne, diecezjalne a także związane ze Światowymi Dniami Młodzieży w 2016 r. znajdziemy na Facebooku w: Strefa Młodych Parafii św. Katarzyny w Sławięcicach, (https://www.facebook.com/Strefa-Młodych-Parafii-św-Katarzyny-w-Sławięcicach-1446492452318750/timeline/)

Inne strony o Światowych Dniach Młodzieży: www.sdm.org.pl; www.botafe.pl; www.kraków2016.com zachęcamy również do oglądania programu „Do zobaczenia w Krakowie” na TVP1 w każda niedziele o godz. 8.25.