•  
     


     
     
  •  
  •  
     
 
 
 

 
 
 
 
Marsz dla życia i rodziny w Koźlu + festyn

wakacje-dzieciom-poster-B2-v4

 

W niedzielę 31 maja zapraszamy na MARSZ DLA ŻYCIA – początek na rynku w Koźlu o godz. 14.30. Następnie przejście na Miejski Stadion i występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowe. Ks. bp Andrzej Czaja zachęca wszystkich wiernych do udziału w tym święcie rodziny oraz z serca błogosławi jego uczestnikom.

Oficjalne rozpoczęcie Tradycyjnego XXI Festynu Rodzinnego WAKACJE DZIECIOM o godz. 15.50.

W programie:

16.00 Mecz piłki nożnej: policjanci – księża. Występy dzieci i młodzieży z sekcji artystycznych MOK: Studio Piosenki (sekcja wokalna); SPIN (zespół taneczny); CHEERLEADERS (ZAKSA JUNIOR, SDK) SDK-RSM „CHEMIK.

17.30 Koncert Dominiki Rossy – „Rossa”.

18.00 Koncert Rafała Pulkowskiego.

18.30 Koncert Zespołu John Kentucky Band.

19.30 Konkurs wiedzy o Koźlu 40 lat minęło z niespodziankami.

Ponadto: kulkowi klauni i wielkie bańki mydlane – animacje dla dzieci; pokazy służb Policji i Straży Pożarnej; pokaz wykonaniu uczniów Szkoły Karate Shotokan „BUSHIDO”; miasteczko zabaw dla dzieci, mała gastronomia, liczne atrakcje i niespodzianki.

Na stadionie członkowie Parafialnej CARITAS będą rozprowadzali CEGIEŁKI. Każda osoba nabywająca cegiełkę otrzyma niespodziankę, którą będzie można odebrać w specjalnie oznaczonym namiocie. A o godz. 19.30 Konkurs wiedzy o Koźlu  ze szczególnymi niespodziankami (np. weekendowy wyjazd rodzinny, kurs prawa jazdy, rower i inne) będzie o godz. 19.45.