Dzieje się. Dla młodzieży!!!

20150430 231314 - KopiaW najbliższych tygodniach, do wakacji przygotowanych zostało kilka propozycji dla młodzieży. Miedzy innymi:

- PILNE!!! 30 kwietnia przedstawiciele młodzieży naszej parafii, przjęli z rąk biskupa oficjalne powołanie naszej parafii do organizacji Światowych Dni Młodzieży. Przyjęli także w imieniu parafii światło, jako znak posłania i realizacji tego pięknego zadania. W niedzielę 17 maja podczas mszy św. o godz. 11.00 to światło a także powołanie parafii zostanie oficjalne wniesione i przekazane nam wszystkim. Zapraszm zatem wszystkich, a szczegolnie młodzież, w najblizszą niedzielę na Mszę św. o godz. 11.00

- Spotkanie młodzieży w ramach przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Spotkanie odbędzie się w kościele na Piastach, w piątek 21 maja o godz. 19.30.

- Koncert uwielbienia, w Opolu, w Boże Ciało wieczorem.

- Wyjazd do Lednicy, 6 czerwca.

- Przygotowanie ołatarza młodzieżowaego na Boże Ciało w naszej parafii.

Zapraszamy młodzież starszą i młodszą. Czekamy na wasz radosny udział i na wasze pomysły (te pomysły oczywiście dotyczą ołtarza na Boże Ciało).

Szczegóły tych i innych propozycji znajdziecie w zakładce Strefa Młodych (tutaj). Starajcie się śledzić na bierząco a ja postaram się aktualizować wszelkie propozycje.

Można pojechać indywidualnie ale zapraszam do wyjazdów wspólnych chętnych na wyjazdy proszę o kontakt z ks. proboszczem lub panem Klaudiuszem Bialikiem.