Ogłoszenie 29 listopada

W związku z nowymi wytycznymi w naszym kościele we Mszach Świętych i nabożeństwach może uczestniczyć: w Sławięcicach 65 osób a w Miejscu Kłodnickim 18 osób. Mszę święte są odprawiane według zwykłego porządku.

Biskup ordynariusz Andrzej Czaja dekretem z dnia 27 listopada 2020 roku rozszerza dyspensę od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy świętej, która brzmi następująco: "Udzielam dyspensy od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy świętej osobom w podeszłym wieku i innym poważnie zagrożonym z uwagi na tzw. choroby towarzyszące czy stan błogosławiony, osobom z objawami infekcji, przebywającym w kwarantannie i samoizolacji, odczuwającym wzmożoną obawę przed zakażeniem oraz tym wszystkim, którzy nie z własnej winy nie mogą uczestniczyć w Eucharystii (np. ze względu na ustanowione ograniczenia nie dostaną się do kościoła)."

Przypominamy wiernym o obowiązku zakrywania ust i nosa podczas przebywania w kościele. Przy wchodzeniu do kościoła prosimy dezynfekować ręce.

Dla osób, które nie mogą uczestniczyć we Mszy świętej będzie transmitowana Eucharystia z kościoła parafialnego w Sławięcicach o godz. 11.00 na parafialnym  Youtube tutaj. Transmitowana będzie także koronka do Miłosierdzia Bożego od poniedziałku do piątku o godz. 15.00 a także roraty od poniedziałku do piątku o godz. 17.30 a wsobotę o godz. 8.00

Duszpasterze parafiia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Sławięcicach.